RIOS autoserviss
pretkorozijas apstrādes konsultācijas anketa

Piesakies "RIOS Autoserviss" pretkorozijas apstrādei vēl ērtāk, vai zvani 23378573 . Vairāk informācijas par apstrādi zemāk!
Tukums, Lauku iela 28

Atbildes uz jautājumiem:

-Kāpēc antikorozija ir nepieciešama?
Antikorozijas programma ir nepieciešama, lai palielinātu automašīnas ekspluatācijas ilgumu un auto varētu kalpot ilgāk. Kā arī, mūsdienās daudzi auto ražotāji, automašīnu ražo tikai priekš 5 gadiem un īpaši speciāli neapstrāda to pret sāļiem un citiem vides apstākļiem, it īpaši priekš Latvijas mainīgajiem un dažādiem laikapstākļiem un ceļa seguma .
 
– Kāpēc netiek apstrādātas virsbūves maināmas detaļas?
Pirmkārt, tā nav līdz galam taisnība! Mūsu pretkorozijas programma, tiek apstrādātas arī virsbūves detaļas pēdējā solī, ar caurspīdīgu KROWN T40 eļļu, un apstrāde tiek veikta no iekšpuses
Otrkārt, virsbūves maināmas detaļas netiek apstrādātas tāpēc, ka tās spēcīgas korozijas gadījumā , var tikt nomainītas pret jaunām .
Treškārt, tas bojātu auto kopējo skatu, jo neviens nevēlas sava auto skaisto krāsu, nomainīt pret pretakmeņu pārklājumu.
Ceturtkārt, ir jau zināms, ka pretrūsas apstrāde nav lēts pasākums. Ja tiktu apstrādātas virsbūves detaļas, tas krietni padardzinātu izmaksas, jo paildzinātos laiks, kā arī tiktu izmantots vairāk materiāls.
 
– Bēdīgi slavenais jautājums “Cik tas izmaksā?”
Kvalitatīvas Antikorozijas apstrāde nav lēts un ātrs process. Bet , ja ir iespēja palielināt automašīnas mūžu, tad tas noteikti ir tā vērts !
Cena katrai automašīnai tiek noteikta individuāli pēc tās stāvokli un cik daudz darba spēks būs jaiegulda pie tās, kā arī , cik daudz materiāls aizies uz konkreto automašīnu(Diagnostika un tāmēšana ir Bezmaksas) . Protams, tā kā jebkurš vēlās, lai viņa auto kalpo ilgāk, tāpēc Mums piedāvājumā ir trīs veidu apstrādes :
Pilnā apstrāde: sākot no 900€ . (Divu nedēļu ilga apstrāde)
Puspilnā apstrāde: 500€ līdz 800€ (Nedēļu ilga apstrāde)
Mazā KROWN apstrāde: 100€ līdz 200€ (No vienas līdz divām dienām)
 
– Vairāk par apstrādēm un katru no tās veidiem:
Vairāk informācijas un konsultācija zvanot, sniegsim atbildi uz jebkuru Jums aktuālu jautājumu.
 
Apstrādes process:
🚗 Automašīnai tiek demontēti plastmasas aizsargi , kā arī ritošās daļas agregāti;
🚙 Automašīna tiek nomazgāta no apakšas, izmazgāti slēgtie dobumi, un grūti pieejamās vietas ;
🚗 Automašīna tiek nožāvēta un liekais ūdens tiek izpūsts ;
🚙 Vietas kur ir parādījusies rūsa, vai ir jāmetina, tiek sametināts, rūsa izslīpēta un tālak apstrādats ar Brunox pretrūsas grunti; Tad vietas kurās noreāģējusi Brunox pretrūsas grunts, tiek slīpētas atkal un vēlvienā kārta tiek pārklāta Brunox pretrūsas grunts;
🚗 Pēc brunox pretrūsas grunts, divās kārtas tiek pārklāta skābā grunts, kura pēc nožūšanas paliek cieta, skābā grunts ar savu cieto sastāvu palīdz pasargāt automašīnas apakšu no akmeņiem un šķembām, ja tie ir tomēr tikuši cauri pretakmeņu pārklājumam.
🚙 Pēc rūsas apstrādes procesa, visa automašīnas apakša, kā arī slieksņi, tiek apstrādāti ar MOTIP pretakmeņu pārklājumu turpmākai aizsardzībai ;
🚗 Pēc pretakmeņu pārklājuma, auto tiek apstrādāts ar Krown Rust Control rūsas aizsardzības līdzekli. Tiek apstrādāta visa autoapakša, ar šo līdzekli tiek piepildīti visi slēgtie dobumi, kur sālsūdens palikām, patīk uzturēties ;
 
Apstrādes veidi ko piedāva RIOS Autoserviss :
🚗 Pilnā apstrāde – tiek demontēti visas iespējamas plastmasas detaļas, tilti, degvielas bāka un viss kas nepieciešams, lai pilnvērtīgi apstrādātu automašīnas apakšu ;
🚙 Vidējā apstrāde – Tiek demontēti visi plastmasi un iespējami maksimāli tiek apstrādatas pieejamās vietas un slēgtie dobumi;
🚗Nepilnā apstrāde – Automašīna tiek apstrādāta ar Krown pretrūsas līdzekli, tiek piepildīti visi slēgtie dobumi;

Auto ekspluatācijas paildzināšana

Ar RIOS pretkorozijas apstrādi, Jūs paildzināsiet mūžu savai automašīnai.

Bezmaksas novērtēšana

Pirms pretkorozijas apstrādes, katrai automašīnai individuāli mēs veicam bezmaksas novērtēšanu lai noteiktu aptuveno kopējo summu par pakalpojumu.

Ērta pieteikšanās

Aizpildi pieteikumu un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Bez garām rindām

Mūsu autoserviss strādā pēc pieraksta, tāpēc uz apstrādi nebūs jāgaida mēnešiem ilgi.